Dobierz do umywalki postument lub półpostument

Postumenty i półpostumenty to dekoracyjne elementy maskujące zawory, syfony i inne elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej pod umywalkami wiszącymi. To właśnie dzięki nim umywalka zyska estetyczny i elegancki wygląd. Sprawdź, jakie postumenty i półpostumenty znajdują się w naszym katalogu, aby wybrać właściwą obudowę do swojej umywalki.

Postumenty i półpostumenty

NOVA PRO postument umywalkowy
237,00 zł
NOVA PRO postument umywalkowy
Wysyłka: 10 dni
szt.
zobacz więcej
NOVA PRO półpostument umywalkowy
248,00 zł
NOVA PRO półpostument umywalkowy
Wysyłka: 10 dni
szt.
zobacz więcej
TRAFFIC półpostument
521,00 zł
TRAFFIC półpostument
Wysyłka: 10 dni
szt.
zobacz więcej

Zakryj elementy instalacji umywalki za pomocą postumentów i półpostumentów

Aby zamaskować wszystkie nieestetyczne elementy instalacji umywalki wiszącej takie jak rury, zawory i syfony wykorzystuje się specjalne obudowy typu postument / półpostument. Oprócz walorów estetycznych podtrzymuje on stabilnie umywalkę i chroni ją przed uszkodzeniami podczas codziennego korzystania z łazienki.

Mimo, że umywalki meblowe dość mocno wyparły modele ścienne, to nadal postumenty i półpostumenty są chętnie wykorzystywane w dzisiejszych łazienkach. A mianowicie dlatego, że każda umywalka ceramiczna nabiera bardziej eleganckiego i luksusowego charakteru.

W naszym katalogu znajduje się dużo różnych modeli postumentów i półpostumentów, które świetnie pasują do większości umywalek. Tak naprawdę wybór postumentu lub półpostumentu zależy od kształtu umywalki np. do dużych prostokątnych modeli pasują te bardziej masywne i kolumnowe obudowy. Możesz także wybrać postument lub półpostument wyprodukowany przez tego samego producenta, co posiadasz umywalkę łazienkową, dzięki temu oba elementy będą posiadać wspólne cechy wyglądu.

Przewiń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż wersję strony na komputery
Sklep internetowy Shoper.pl